Cenap Düzgün Eğitim Kurumları Antalya +90242 244 36 26 - Sayfa

+90242 244 36 26

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » TEMEL-LISE-NEDIR-

Temel Lise Nedir ?

Temel Lise Nedir ?

BAŞLANGIÇLAR ÖNEM TAŞIR
 
TEMEL LİSE NEDİR ?

 
 • Üniversiteye hazırlık eğitimi veren özel dershanelerin yıllardır edindikleri bilgi ve birikimlerini, okul sistemi içinde öğrencilere aktarmasını sağlayacak bir uygulamadır.
 
 • Üniversite hazırlık programı adı ile her bir yılın konularını 150 derste tarayan dershanelerin, temel liseye dönüşümü ile yaklaşık olarak 1300 derste konuları ev ödevleri de dâhil olmak üzere, dershane öğretmenleri gözetiminde, zaman kısıtlaması olmadan (1 ders yerine yaklaşık 8 kat derste) her öğrenciye sindirerek öğretilmesi sürecidir.
 
 • Milli Eğitim bakanlığının kesintisiz 30 yıllık dershane deneyimim süresinde attığı en önemli ve doğru adımdır.
 
 • Öğrencinin ihtiyacı olan eğitim-öğretimin okul süreci içinde tamamlanabileceği sistemdir.
 
 • Yaklaşık 50 yıllık geçmişi olan dershanelerin öğrencileri, ilk üniversite sınavından itibaren birinci sırada üniversitelere yerleşeceği sistemdir.
 
 • İlk sınavların ardından veli ve öğrencilerin bir numaralı tercihi olacak olan sistemdir.
 
 • Milli Eğitim, öğrenci, veli ve öğretmenliğe kalite katacak olan sistemdir.
 
 • Veliler ödemeleri artık kuruma değil, bankaya yapacağı için her öğrenciye aynı hizmeti verip – aynı ücreti alacağı hakkaniyetli ve doğru sistemdir.
 
 • Dershanelerin şimdiye kadar okul sonrası yorgun-bıkkın öğrenci ile elde ettiği başarının, zinde öğrencilerle kat-kat daha başarılı olacağı sistemdir.
 
 • Okullardan derlenen öğrencilerden oluşan sınıflar yerine, kendi öğrencilerimizden oluşan homojen sınıflarda ders görecekleri sistemdir.
 
 • Öğrenciler sadece ders ile değil, yaşının gerektirdiği faaliyetlerle de yaşamını değerlendireceği sistemdir.
 
 • Öğrencinin okuluna severek/ isteyerek geleceği için başarılı olacak sistemdir.
 
 • Eski sistemdeki okul + dershanenin yıllık toplam masrafından daha ucuz olan sistemdir.
 
 • Öğrencinin velisi geldiğinde, öğrencinin adı ve fotoğrafı sorulmadan, öğretmenler tarafından öğrencinin ve ailesinin çok yakından tanınacağı okul sistemidir.
 
 • Her hafta sonu öğretmenleri ile beraber etkinlikler paylaşacağı sistemdir.
 
 • Her Pazar günü öğrenci ve aileye günün tamamını değerlendirebilme imkânı veren okul sistemidir. 

Sistem hakkında bilgi eksiğinin çok yaygın olduğunu görüyorum. Her velinin vakit ayırıp konu hakkında detaylı bilgilenmesi çok önemlidir. Eğitimde yapılan hatanın bedeli ağırdır. Yarınlarda “Keşke” dememek için bilgi alınması çok daha akıllıca yöntemdir. Detaylı bilgi için Cenap Düzgün Eğitim Kurumları ve tüm Temel Liseye dönüşen kurumlara bizzat giderek geç olmadan öğrenilmelidir. Milli Eğitim Bakanlığı Temel Liselerin başarılarını görüldükçe verdiği desteği artıracağı da muhakkaktır. Zira halen devam eden çalışmalar sonuçlandıkça yeni destek kararları da ilan ediyor.
 
         
 
 
 
 

Hedefi Olan Öğrenciler/Rekabet Ortamı

CD  Dershanesi'nin Antalya'da önemli, güvenilir bir eğitim kurumu ve bir marka olması şüphesiz ki, deneyimli kadrosu ve hedefi olan öğrencileri sayesinde gerçekleşmiştir. Aynı başarı ve rekabet anlayışla tecrübemizi Cenap Düzgün Temel Lisesi'ne taşıyarak siz değerli öğrencilerimize ve velilerimize üst düzey bir eğitim ortamı sunuyoruz.

Cenap Düzgün Temel Lisesi olarak, öğrencilerimize alanında uzman öğretmen kadromuzla destek olmaya hazırız. Deneyimli öğretmenlerimiz, tüm üniversite hazırlık sürecinde özellikle YGS ve LYS çalışmalarında en büyük destekçiniz olacaktır.


Lise Eğitimi ve Sınav Hazırlığında Güçlü Kaynaklar ;

Cenap Düzgün Temel Lisesi, öğrencilerine düzenli ve doğru çalışmayı öngören yüksek standartta eğitim programları hazırlar. Amacına uygun nitelikli kitap, test ve diğer materyallerle lise eğitiminizin verimli geçmesini sağlayarak sizi üniversite sınavına hazırlar. Üniversiteye Hazırlık Yaparken, Üniversite İngilizce Hazırlık Sınıflarına Yönelik Çalışma ;

Cenap Düzgün Temel Lisesi'nde uzman İngilizce öğretmenleri ve en kaliteli kaynaklarla uluslararası düzeyde İngilizce eğitimi sunulmaktadır. Akademik İngilizde derslerinin yanı sıra 11. ve 12. sınıfta üniversitelerin hazırlık sınıflarından muafiyet sınavlarına yönelik çalışmalardan yararlanırsınız. Lise Eğitimi ve Üniversiteye Hazırlıkta Güçlü Rehberlik ve Psikolojik Destek ;

Cenap Düzgün Temel Lisesi'nde eğitim alacak olan öğrenciler olarak, ortaokuldan liseye geçişteki uyum sorunları ve üniversite sınavına hazırlanmada yaşayacağınız stresi uzman rehberlik kadromuz tarafından verilecek doğru ve yardımcı psikolojik destek ile aşabilirsiniz.Ulaşım/Konum ;

Cenap Düzgün Temel Lisesi, Antalya'nın en merkezi bölgesinde yer alır. Şehrin her bölgesinden kolay ve hızlı ulaşım imkanına sahip olan öğrencilerimiz, tasarruf ettikleri bu zaman ve enerjiyi sınav hazırlıklarına harcayarak önemli bir avantaj elde ederler.

CENAP DüZGüN EğITIM KURUMLARı KPSS - DGS - YDS - LYS - TEMEL LISE

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © CD Eğitim Tasarım & Kod Hakan GÜDER