Cenap Düzgün Eğitim Kurumları Antalya +90242 244 36 26 - Sayfa

+90242 244 36 26

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda


1998 ' den beri Antalya’da faaliyet göstermekte olan Özel Cenap Düzgün Eğitim Kurumları, Antalya’nın en eski ve deneyimli eğitim kurumudur. Eğitim alanında 20. yılını geride bırakan kurumumuz yerel bir kurum olmasına rağmen Türkiye genelinde kalitesi kabul görmüş bir kurumdur.


Cenap Düzgün Eğitim Kurumları 20 yıldır eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir. Sorumluluğumuzun bilincinde ve ilkeli eğitimi kendimize misyon edinmenin neticesinde  hizmet gücümüzde hep yükselen bir grafik çizdik. Amatör ruhumuzu hiç yitirmedik ve profesyonel bir yaklaşımla eğitim anlayışımızı değişime ayak uyduran bir yapıda hep zinde tuttuk. Temel Lise, Üniversite Hazırlık ( YKS ) , Liselere Hazırlık ( LGS ) , KPSS, DGS alanlarında kalitenin keyfiyet değil zorunluluk olduğunu ilke edindik. Deneyimli ve istikrarlı kadromuz her geçen gün araştırma içinde olup;


" Kendi çocuğumuza nasıl eğitim verilmesini istiyorsak kurumlarımızda o şekilde hizmet veriyoruz." “Dünyayı değiştirmek için kullanabileceğiniz en büyük güç eğitimdir.” Bu yüzden biz kurumlarımızı çocukları sınavlara hazırlayan binalar olarak görmüyoruz. Çocuklarımıza iyi bir Anadolu Lisesi, iyi bir Üniversite kazandırmanın ardından iyi bir gelecek için iyi eğitilmeleri gerekir. Eğitim ağır çalışan bir çarktır. Bu süreçte her dişlinin (Okul-Kurs-Üniversite) ayrı ayrı önemi vardır. Biz bu bilinçle üzerimize düşen sorumluluğun son derece farkındayız. Öğrenci profilimizin yaşları gereği, sınavlara hazırlarken yaş gurubuna uygun eğitsel ve sosyal faaliyetlere de yer vermekteyiz. Çeşitli eğitici ve isteklendirme amaçlı seminerler, stresten uzaklaştıracak geziler ve eğlenceler düzenliyoruz. Öğrenci ne kadar huzurlu ve motive olursa derslerinde başarı grafiği çok daha yüksek oluyor.

► Çocukların eğitiminde aile faktörünün çok önemli olduğu muhakkaktır. Aile içerisindeki düzen, iletişim, huzur ne kadar iyi olursa öğrencilerimiz o kadar başarılı oluyor. Bu bilinçle hareket ederek kurumlarımızda tüm velilerimizle çocuklarımız için tüm sınıflara ayrı ayrı toplantılar ile yönlendirmeler, bilgilendirmeler yapıyoruz. Böylelikle velilerimiz, evlatlarına daha dikkatli ve daha bilinçli yaklaşıyorlar. Bu da öğrencilerin başarısına olumlu olarak yansıyor. 

      Özel Cenap Düzgün Eğitim Kurumları olarak Antalya’nın tüm Türkiye’ye hitap eden yerel eğtğm kurumları olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Bu konuda bize güvenerek dünyadaki en değerli varlıkları olan çocuklarının geleceğini bize emanet eden tüm velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Bu konuda bizimle birlikte ilerlemek, geleceğine DÜZGÜN bir yön vermek isteyen  tüm gençlerimizi bekliyoruz…


 
 

 

CENAP DüZGüN EğITIM KURUMLARı KPSS - DGS - YDS - LYS - TEMEL LISE

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © CD Eğitim Tasarım & Kod Hakan GÜDER